آموزش ثبت سفارش

شاید از خودتان بپرسید که ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی مگر نیاز به آموزش دارد ؟ قطعا خیر ! اما این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که یونیورسال بای فروشگاه اینترنتی نیست!.فعالیت مجموعه یونیورسال بای بر پایه سفارش محصولات فیزیکی یا دانلودی از سایت های خارج از کشور نظیر آمازون / شاتر استوک و … می باشد. پس طبیعی است که انباری برای نگه داری از میلیارد ها محصول از آمازون و … نداشته باشیم! و فقط زمانی محصولات را سفارش می دهیم که شما درخواست کرده باشید.

جهت ثبت سفارش ۲ شیوه وجود دارد :

۱- محصولاتی که در فروشگاه یونیورسال بای وجود داشته باشند.

۲- محصولاتی که در فروشگاه یونیورسال بای وجود نداشته باشند.

 

در صورتی که محصول مورد در نظر شما در فروشگاه یونیورسال بای وجود نداشته باشد. کافی است به بخش درخواست استعلام قیمت بروید و در قسمت شرح / لینک محصول در فروشگاه یونیورسال بای را وارد نمایید. سپس تیم پشتیبانی یونیورسال بای پس از بررسی قیمت روز آن محصول و محاسبه هزینه های گمرک و …/ قیمت نهایی آن محصول را به شما اعلام می کنند و شما می توانید از همانجا نسبت به پرداخت هزینه و … اقدام کنید.

اما اگر محصول مورد نظر شما در فروشگاه یونیورسال بای وجود نداشت. باز هم به بخش درخواست استعلام قیمت بروید. اما این بار ، لینک محصول مورد نظر خود را وارد کنید ( لینک هایی شامل خرید از سایت هایی نظیر آمازون. شاتراستوک و یا حتی اپل آیدی و …). تیم پشتیبانی یونیورسال بای پس از بررسی لینک شما در صورت امکان جهت ثبت سفارش. قیمت نهایی محصول + گمرک و… را به شما اعلام می کنند و شما می توانید از همانجا نسبت به پرداخت هزینه و … اقدام کنید.


3.1 (61.33%) 15 votes